لیست برنامه های مورد نیاز

با عرض سلام و احترام به تمام همراهان عزیز، در این صفحه سعی داریم گلچینی از نرم افزارهای پایه که برای دانلود و استفاده آسان تر شما از سایت نیاز است را معرفی کنیم.

* برای مشاهده کامل و بهتر قالب و کدهای به کار رفته شده در سایت بهتر است از آخرین نسخه های منتشر شده مرورگرهایی مانند Google Chrome و یا Mozilla استفاده کنید. البته حتی الامکان سعی کنید وبگردی خودتان در این سایت را با گوگل کروم تجربه کنید. برای دانلود آخرین ورژن های منتشر شده این مرورگرها به لینک های زیر مراجعه کنید :

۱) Google Chrome (قابل اجرا در ویندوز)

۲) Mozilla Firefox (قابل اجرا در ویندوز)

* با توجه به اینکه فرمت بیشتر کتابهایی که در سایت بارگزاری می شود PDF می باشد، شما برای اجرای این نوع فایلها، میتوانید از برنامه های PDF Reader استفاده کنید که در زیر چند نمونه از آنها را برای سیستم عامل ویندوز و اندروید معرفی کرده ایم :

۱) Foxit Reader (قابل اجرا در ویندوز)

۲) Adobe Reader (قابل اجرا در ویندوز)

۳) Foxit Mobile PDF (قابل اجرا در اندروید)

۴) Adobe Reader (قابل اجرا در اندروید)

توجه داشته باشید، ممکن است برخی از کتابهایی که به زبان انگلیسی می باشند با فرمت DjVu بارگزاری شوند، که برای اجرای این نوع فایلها میتوانید از برنامه های زیر استفاده کنید :

۱) WinDjView (قابل اجرا در ویندوز)

۲) eBook Droid (قابل اجرا در اندروید)

* برخی از کتابها نیز ممکن است بنا به دلایلی مجبور به فشرده سازی آنها باشیم. از جمله برنامه های مفیدی که در این زمینه میتواند کارامد باشد و فایلهای دانلود شده را از حالت فشرده خارج کند، برنامه Win RAR می باشد که میتوانید از لینک زیر آن را دانلود کنید :

۱) Win RAR (قابل اجرا در ویندوز)

۲) Win RAR (قابل اجرا در اندروید)

* ما سعی داریم تا تمام مطالب و کتابهای موجود در سایت را در کانال تلگرام خود نیز بارگزاری کنیم، اگر مایل هستید میتوانید با دانلود و نصب این برنامه بر روی سیستم های خود با ما در تلگرام نیز همراه باشید :

۱) Telegram App (قابل اجرا در ویندوز)

۲) Telegram App (قابل اجرا در اندروید)

* قصد داریم تا منابعی که ویدئو های درسی آنلاین ارائه می دهند را به شما معرفی کنیم. برای دیدن و دانلود راحت این ویدئوها، به شما توصیه میکنیم، از دانلود منیجر های معرفی شده برای دانلود و از ویدئو پلیر های معرفی شده نیز برای مشاهده بهتر این نوع فایل های آموزشی استفاده بکنید.

برای دانلود :

۱) Internet Download Manager (قابل اجرا در ویندوز)

۲) Advanced Download Manager (قابل اجرا در اندروید)

برای مشاهده ویدئو ها :

۱) PotPlayer (قابل اجرا در ویندوز)

۲) KMPlayer (قابل اجرا در اندروید)

توجه داشته باشید که تمامی لینک های بالا از سایت های Soft98.iR و Androidiha.net قرار گرفته اند. پس اگر نیاز به نسخه های به روز و جدیدتر نرم افزار های فوق و یا سایر نرم افزار های دیگر دارید، میتوانید به آرشیو برنامه های این سایتها مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا